czwartek, 23 października 2008

Jubileuszowy

Ale ten czas szybko leci! Ledwo co się obejrzałem, a tu już rok minął... Tak! Okrągły rok! A dokładnie to rok i jeden dzień, bo jubileusz był wczoraj. Oczywiście mowa o rocznicy powstania bloga.

Ile przez ten okres rzeczy się pozmieniało! Jakbym zaczął wymieniać to bym pisał i pisał, ale i tak nie ma sensu, bo większość wydarzeń na blogu się znalazła i w każdej chwili można je sobie przypomnieć.

Do pisania zainspirowany zostałem przez Asię, która założyła własnego bloga z myślą o przyjeździe do Chin. Idea ta wydała mi się tak oczywista, że aż nie mogłem się nadziwić, że sam nie wpadłem na nią wcześniej.
Strona powstała głównie z myślą o bliskich i znajomych, z którymi staram się pozostawać - mimo odległości - w jak najbliższym kontakcie. Prowadzenie bloga znacznie mi to ułatwia. Z drugiej strony nie ukrywam, że jest to też jakiś sposób na samorealizowanie się.
Z czasem 'lifeinxiamen' zaczęło się rozwijać - zacząłem dodawać nowe etykiety, pojawiły się nowe aplikacje, ale przede wszystkim rozszerzyła się tematyka strony, która z osobistego dziennika przeistoczyła się w blog częściowo nawet 'niemal-publicystyczny'. Faktem jest też, że prowadzenie bloga nabrało przeze mnie bardzo osobistego charakteru - choć staram się trzymać dystans, to nie zawsze mi się to udaje. No i nie ukrywam też, że to dla mnie wielka frajda.
Jedyne czego mogę żałować to to, że nie zacząłem pisać go trzy lata temu... :)


----------


No więc co? No to STO LAT!!!

4 komentarze:

furusek pisze...

No to... Wszystkiego Najlepszego i Sto Lat dla tegóż wspaniałego bloga :)

Tomas pisze...

Dziękuję w imieniu bloga ;P

Haneczka pisze...

Dopiero doczytalam...

Wszystkiego najlepszego tydzien po urodzinach bloga! :)

Jeszcze wielu takich rocznic Ci zycze, a takze wielu czytelnikow i pozytywnych inspiracji! :)

Calusy

Hania

Tomas pisze...

Dzięki wielkie, Hanka!

Buziaki :*