niedziela, 19 października 2008

Beach Party

Regularnie odbywające się na plaży Haiyuntai Beach Party powoli staje się już tradycją życia towarzyskiego w XMN. Organizowane przez obcokrajowców staje się coraz bardziej popularna głównie wśród studentów UX, którzy stanowią większość jej uczestników. Impreza zazwyczaj zaczyna się ok. godziny 14 w sobotę, a kończy o 7 rano następnego dnia - taki maraton to prawdziwe wyzwanie nawet dla zatwardziałych imprezowiczów!

Wstęp jest oczywiście bezpłatny. Organizatorzy zapewniają piwo [10Y], przekąski [hot dog za 30Y, ale warto było!], muzykę [coś w klimacie lecącego w tle 'american boy'a' :], piasek i wodę ;). O ile jest się zaopatrzonym w piłkę to można zagrać w siatkówkę [siatka jest na miejscu] lub piłkę nożną, można też popływać w morzu [jak dla mnie pływanie takie zaliczać się powinno do sportów ekstremalnych, a to ze względu na stan zanieczyszczenia morza...]. Wczoraj były nawet fajerwerki!

Wczorajsza impreza była pierwszą z tego cyklu, w której brałem udział. Prawdopodobnie też ostatnią w tym roku, ponieważ z dnia na dzień pogoda się ochładza, dlatego też o słońce będzie tu coraz trudniej.
Więc? Do zobaczenia latem! :)

PS. Nie ma żadnych zdjęć, bo nie chciałem ryzykować, żeby aparat mi się zapiaszczył ;P

Brak komentarzy: