poniedziałek, 22 października 2007

Witam...

Heh, minęło już parę ładnych lat odkąd zaczęła się ma podróż w nieznane... która zresztą trwa nadal. Jak ten czas leci, neh? Wiele się przez ten okres zmieniło. Ja się zmieniłem. Czy takim mnie polubicie? Nie wiem. Wszak zmieniamy się wszyscy, ale nie o tym. Chcę dać Wam szansę uczestniczenia w moim życiu, w tym co się tu dzieje. Chcę się z Wami po prostu tym wszystkim podzielić. Tyle słów nadal pozostało nie wypowiedzianych, tyle kartek nie zapisanych... Czas to zmienić!

------------------------------

Blog ten będzie aktualizowany w miarę bieżących wydarzeń, wszak nie mniej niż raz w tygodniu, więc warto tu będzie co jakiś czas zaglądać.

Pozdrawiam

6 komentarzy:

Furu pisze...

O jaaaa......... Masz swojego bloga, a na dodatek uzywasz na nim polskich znakow! Ja na wszelki wypadek nie bede:) Super, pisz duzo, to moze bedzie to moj ulubiony blog:)

Bartass a.k.a. Ratay pisze...

no Tomczyk bede zagladał tu często bo Twoja historia jest niebanalna i wrecz nierzeczywista;) powodzenia w prowadzeniu bloggga pozdro (szlachta kujaw i pomorza;)

Paweł pisze...

Ja oczywiście obserwuję na bieżąco. Ściskam cię Brat!

zakrześ pisze...

no no Tomas,niezle sobie poczynasz w tym dalekim kraju,regularnie bede odwiedzal Cie na bloggggggu,pozdrowienia z poznania!
odwiedz nas kiedys tam ;)

Anonimowy pisze...

Witom zioma z dalekiego kraju. To pisze ja, CenTeK, czyli gośc, ktory z ciekawością śledzi, co sie tam dzieje na blogu.
Wielkie pozdro Tom i odezwij się kiedyś na maila.

kinia pisze...

oo tak Tomi nic się nie zmieniłeś z wygladu zawsze ten sam hehe ;-D

Pozdrawiam Kinia => Kiniątko ;-D