niedziela, 8 czerwca 2008

Polska - Niemcy!

W końcu nadszedł ten długo oczekiwany dzień! Emocje, które będą dziś targały kibicami - oraz zapewne i tymi, którzy na co dzień niekoniecznie interesują się piłką nożną - żyją we mnie już od dłuższego czasu, a dzisiaj w końcu będzie można dać im upust. Przypominam, że dzisiejszą szansę rewanżu na Niemcach za mundial 2006 Polacy wywalczyli sobie przechodząc długą i wyboistą drogę w eliminacjach do Euro 2008, kończąc je na pierwszym miejscu w grupie przed Finlandią, Belgią, Serbią, czy nawet Portugalią. Już sama otoczka wokół spotkania sprawia, że zarówno Polacy jak i Niemcy, którzy tym razem bardziej niż w ostatnich latach - w pełni uzasadnienie zresztą - obawiają się polskiego zespołu.
Nie ma więcej co pisać na ten temat, bo większość z Was wie z grubsza o co chodzi :).

Cieszę się, że będę mógł obejrzeć ten, jak ważny dla mnie [nas] mecz na żywo, dzięki chińskiej stacji CCTV Olympic, która nadawać będzie to spotkanie na żywo. Wprawdzie transmisja rozpoczyna się u nas o 2:45, ale to dla mnie żadna przeszkoda :).

A o to rekwizyty na dzisiejszy wieczór:


Godło: wisi u mnie w pokoju na ścianie odkąd tu mieszkam


Flaga: bez niej ani rusz


Koszulka: must-have dla każdego poważającego się kibica...


... leży jak ulał!


Oj, będzie się działo! :)))))

P.S. Na CCTV Olympic jest czołówka reklamująca Mistrzostwa Europy, a w przebitkach pojawiają się najlepsi gracze Europy jak m.in. Podolski, Cristiano Ronaldo, czy... Ebi Smolarek! :D

To chyba o czymś świadczy, prawda? Do boju "The Biało-czerwoni"!


foto: Tomas

Brak komentarzy: